Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

psiaki z miotu O

"Onki"

Wszystkie maluszki z miotu "O" wyjechały do nowych domów
 
 

 
 OUR LITTLE MIRACLE Camaxtli  - "Mira", zamieszkała z Moniką i jej rodziną niedaleko Bydgoszczy. Mirę bedziemy mieli okazję zobaczyć na wystawach, próbach a być może konkursach :)
 

 
 
 
 


 ONLY OUR AMELIA Camaxtli - "Mela" wyjechała do Anglii , gdzie zamieszka z rodziną Edyty i Marka. Mela z pewnością zawojuje Angielskie ringi wystawowe a być może zabłyśnie na niwie użytkowej.
 

 
 
 
 

 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - zamieszkał we Wrocławiu z Izą, Marcinem i ich córkami. Psiak będzie brał udział w wystawach i na pewno zobaczymy go na próbach pracy.
 

 
 
 
 
 
 OUR FRIEND BASIL Camaxtli - "Bazyl" - mieszka niedaleko Krakowa z rodziną Doroty i Jurka. Również Bazylka będziemy podziwiać na ringach wystawowych i kibicować mu na próbach pracy a być może w przyszłości na konkursach :)
 
 
 
 
 


 OTTI SELENA LUNA Camaxtli - "Luna" - wyjechała do Jodłowa gdzie zamieszkała z rodziną Angeliki. Luna również będzie brała udział w wystawach i na pewno śpiewająco zaliczy próby pracy.
 

 
 
 
 


 OASIS SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli - "Ozi" - zamieszkała w Zielonej Górze z Agatą, Grzegorzem , Sandrą i Mateuszem oraz ze swoją "ciocią" NANI SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli :) Podobnie jak Nani i rodzeństwo swoją urodę będzie prezentować na wystawach a umiejętności łowieckie na pewno świetnie zaprezentuje na próbach pracy i nie wątpię , że również na konkursach :) Bedzie miała okazje również polować.
 

 
 
 
 


 ORA Camaxtli - wyjechała do rodziny Izy do Czarnego Dunajca- urodę Ory będziemy mieli okazję podziwiać  na wystawach i a jej zdolności użytkowe oczywiście na próbach.
 
 
 
 
 
 
 
 

 OMEN ATILIO Camaxtli - zamieszkał z rodziną Klaudii w Nowym sączu. jestem pewna , że i on będzie królem ringów :) A na pewno będzie super psem użytkowym i polującym.

 


 

 
 
 
 

 
 OZIL OLAF GRAU Camaxtli - mieszka w Warszawie z rodziną Anety. Podobnie jak rodzeństwo Ozilek sp
róbuje swoich sił na ringach wystawowych i próbach pracy :)
 
 
 
 
 

 www.camaxtli.pl, wyżeł weimarski, wiemaraner, wyżeł hiszpański z Burgos, Perdiguero de Burgos, puppies, welpen, szczenięta, szczeniaki, andrychów, małopolska
 
 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?